Pomysł na własną firmę zrodził się jeszcze na studiach, ponieważ już wtedy wykonywaliśmy zlecenia dla różnych klientów. W czasie studiów pracowaliśmy też w kilku firmach, jednak wraz ze zdobyciem doświadczenia, zdecydowaliśmy się na własną działalność gospodarczą, ponieważ daje nam większą satysfakcję i możliwość tworzenia ciekawszych projektów. Firma powstała w 2008 roku w Krakowie i działa nieprzerwanie do dzisiaj, świadcząc wysokiej jakości usługi dla naszych klientów.


Zapytaliśmy Wikipedię, aby przekazać Państwu najbardziej trafną definicję:

Firma zajmująca się przygotowaniem i wdrożeniem strategii budowy wizerunku firm w Internecie na podstawie założeń marketingowych przedstawionych przez klienta. Agencje interaktywne miały być odpowiednikiem agencji reklamowych, działających w internecie. W Polsce określenie to stosują też niewielkie firmy zajmujące się wyłącznie tworzeniem serwisów internetowych lub inną działalnością prowadzoną w sieci, której celem jest zwiększenie świadomości marki lub wzrost sprzedaży.


Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, tworzeniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem wysokiej jakości aplikacji internetowych, wykorzystujących najnowsze technologie. Nasza oferta dotyczy przede wszystkim tworzenia zaawansowanych aplikacji internetowych, systemów zarządzania informacją, systemów intranetowych, wszelkiego rodzaju serwisów aukcyjnych, sklepów internetowych, portali społecznościowych, blogów, portali informacyjnych i wielu innych. Tworzymy również standardowe strony WWW w oparciu o systemy CMS typu Open Source, co pozwala zmniejszyć koszty.


Nie jesteśmy dużą firmą, jednak mamy zamiar być nią w przyszłości. W chwili obecnej stanowimy młody, dynamiczny zespół, który jest w stanie w sposób profesjonalny zrealizować określone zadania.

Zwracamy bardzo dużą uwagę na pozytywne relacje z klientami, podchodząc indywidualnie oraz priorytetowo do każdego zlecenia, działając zgodnie z zasadą najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.

Nasza firma działa na rynku jako agencja interaktywna od 2008 roku, natomiast pracownicy posiadają blisko 10 letnie doświadczenie w branży informatycznej. Nieprzerwanie pracujemy dla naszych klientów i dostarczamy wysokiej jakości produkty. Posiadamy na koncie bardzo dużo różnego rodzaju projektów informatycznych, które przyniosły wiele korzyści naszym klientom. Działamy przede wszystkim w Krakowie, jednak praca zdalna nie jest żadną przeszkodą dla realizacji nawet bardzo złożonych projektów.


Projektowanie, tworzenie i wdrażanie stron internetowych oraz aplikacji webowych

Oferujemy projektowanie i tworzenie stron WWW, kompleksowe usługi związane z implementacją, wdrażaniem oraz utrzymaniem wysokiej jakości aplikacji internetowych, wykorzystujących najnowsze technologie. Tworzymy portale społecznościowe, portale firmowe, blogi, portale aukcyjne, sklepu internetowe (e-commerce).

Marketing w Internecie

Oferujemy efektywne wykorzystanie nowoczesnych usług marketingowych. Promujemy marki w internecie, pomagamy zdobyć lojalnych klientów poprzez wykorzystanie e-marketnigu. Jako agencja interaktywna oferujemy kompleksowe usługi na wielu płaszczyznach i przy wykorzystaniu wielu narzędzi e-marketingu.

Doradztwo i konsulting

Nasza agencja interaktywna wiedzę o Internecie i jego możliwościach zdobywa od lat. Pomaga nam to tworzyć użyteczne i sprawdzone rozwiązania zapewniające sukces w biznesie. Nasza wiedza i doświadczenie to pewność dla Twojej firmy – zanim podejmiesz jakiekolwiek decyzje związane ze swoim przyszłym lub aktualnym projektem internetowym skontaktuj się z nami – podzielimy się naszą wiedzą!

Inne usługi

Pełny zakres usług dostępny jest w zakładce Nasza oferta znajdującej się w górnym menu. Jeżeli mają Państwo nietypowe zadanie, wystarczy skontaktować się z nami – na pewno udzielimy odpowiedzi. Nie boimy się nowych wyzwań, dlatego zachęcamy do zadawania pytań!