Pomysł na własną firmę zrodził się jeszcze na studiach, ponieważ już wtedy wykonywaliśmy zlecenia dla różnych klientów. W czasie studiów pracowaliśmy też w kilku firmach, jednak wraz ze zdobyciem doświadczenia, zdecydowaliśmy się na własną działalność gospodarczą, ponieważ daje nam większą satysfakcję i możliwość tworzenia ciekawszych projektów. Firma powstała w 2008 roku w Krakowie i działa nieprzerwanie do dzisiaj, świadcząc wysokiej jakości usługi dla naszych klientów.

Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem, tworzeniem, wdrażaniem oraz utrzymaniem wysokiej jakości aplikacji internetowych, wykorzystujących najnowsze technologie. Nasza oferta dotyczy przede wszystkim tworzenia zaawansowanych aplikacji internetowych, systemów zarządzania informacją, systemów intranetowych, wszelkiego rodzaju serwisów aukcyjnych, sklepów internetowych, portali społecznościowych, blogów, portali informacyjnych i wielu innych. Tworzymy również standardowe strony WWW w oparciu o systemy CMS typu Open Source, co pozwala zmniejszyć koszty.

Nie jesteśmy dużą firmą, jednak mamy zamiar być nią w przyszłości. W chwili obecnej stanowimy młody, dynamiczny zespół, który jest w stanie w sposób profesjonalny zrealizować określone zadania.

Zwracamy bardzo dużą uwagę na pozytywne relacje z klientami, podchodząc indywidualnie oraz priorytetowo do każdego zlecenia, działając zgodnie z zasadą najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa.